V dnešnej dobe je pre úspešné podnikanie doležité aby firma mala prístup k informáciam. A to v správnom čase a kontexte. Vyplnte krátky formulár a zistite, či riešenia, ktoré ponúka spoločnosť ArcGeo nie sú práve vhodné aj pre Vaše podnikanie. Zvoľte si vašu oblasť:

Retail

retail

Logistika

logistic

Banky a poisťovne

banky

Geolokačné systémy majú v dobrom biznise svoje miesto

 

Zistite, ako Starbucks používa geografický informačný systém na budovanie svojho impéria. Pozrite si video a naučte sa používať geolokačné dáta o svojich zákazníkoch v prospech.

Pre sprístupnenie videa, vyplňte, prosím nasledujúci formulár. Ďakujeme.

Retail

 

Podnikáte v oblasti retailu a potrebujete lepšie pochopiť potreby zákazníkov? Hľadáte spôsob akým zvýšiť profit? Kde je najlepšie umiestniť prevádzku a kde je vhodné ju zrušiť? Pochopením geografickej informácie vo vašich dátach môžete dať vášmu biznisu vyšší zmysel. Inšpirujte sa príkladmi známych reťazcov ako napríklad Carrefour alebo Starbucks. Zistite viac o možnostiach pre retail.

.

Logistika

 

Použite lepší pohľad na lokalitu aby ste pochopili faktory, ktoré reálne vedú k úspešnému vývoju. Buďte presnejší pri rozhodovacích procesoch, buďte úspešnejší vďaka lepšiemu vyhodnoteniu lokality nehnuteľnosti. Zistite viac o možnostiach distribúcie a logistiky.

.

Banky a poisťovne

 

Tak ako zákazníci majú v súčasnosti viac možností pri platbe, vy máte viac možností využiť ich priestorové informácie. Umiestnite nové pobočky, získajte viac zákazníkov a vyššie zisky. Mapovaním, analýzou a vizualizáciou poskytnite kvalitnejšie vyhodnotenie situácie, lepší servis a priestor pre zdravšie podnikanie. Zistite viac o možnostiach bankovníctva a poisťovníctva.

.