Pozývame vás na GIS Esri konferenciu venovanú najrozšírenejšej GIS platforme na Slovensku i vo svete. GIS platforma ako nástroj pre rýchlejšie porozumenie vašim dátam je hlavnou myšlienkou 6. ročníka..

Program

V hlavnom bloku konferencie sa dozviete aj o novinkách vo svete ArcGIS ako aj o konceptoch, ktoré Vám umožnia tieto novinky uplatniť pri svojej práci.

Pre GIS profesionálov ako aj pre vývojárov pripravujeme sadu workshopov, ktoré prebehnú vo štvrtok dopoludnia pred samotným zahájením konferencie.

Hlavným hosťom konferencie bude rakúska spoločnosť Viadonau, ktorá spravuje povodie Dunaja a lodnú dopravu v Rakúsku. Predstaví Vám svoje GIS riešenie a jeho prepojenia na správu majetku.

Tešíme sa tiež na prezentácie od Vás, návštevníkov konferencie. Vaše príspevky môžete prihlasovať nižšie na tejto stránke.

Vzhľadom na polohu hotela, ktorý je v bezprostrednej blízkosti známeho golfového ihriska, sme pre Vás pripravili program spojený s týmto športom. Profesionálny inštruktor Vám vysvetlí základy, vy budete môcť skúsiť hru na skutočnom ihrisku a my budeme monitorovať Vaše výsledky s najmodernejšou technológiou na zber priestorových údajov.

Večeru pripravujeme v unikátnych priestoroch Tálskej bašty, ktorá sa pýši najvyšším krbom na Slovensku. Gurmánske špeciality si budete môcť vychutnať v sprievode ľudovej hudby. Po večeri sa môžete tešiť na vokálno-inštrumentálne zoskupenie hrajúce vlastné aranžmány známych a menej známych skladieb s energickým, ale aj intímnym charakterom.

Ubytovanie

Ubytovanie odporúčame rezervovať priamo v Hoteli Partizán****. Na stránke www.partizan.sk/sk/rezervacie vyberte v ponuke pobytových balíčkov vyberte Konferencia ArcGEO a do výslednej ceny Vám bude započítaná zľava -10%. V prípade záujmu vykonajte rezerváciu čim skôr nakoľko kapacita hotela sa v tomto období rýchlo vyčerpá.

  • Cena za dvojlôžkovú izbu po započítaní zľavy je od 98,10 EUR
  • Cena za jednolôžkovú izbu po započítaní zľavy je od 98,10 EUR

Ďalšie alternatívy na ubytovanie ponúkame:

  • Hotel Mýto –  Dohodnutá cena: 71,00 EUR za dvojlôžkovú izbu, 50,00 EUR jednolôžkovú izbu.
  • Hotel Stupka – v tesnej blízkosti od miesta konferencie.

Registrácia

Registráciu na konferenciu vykonajte vyplnením formulára nižšie. Ponúkame vám možnosť ZĽAVY -10% pri registrácií do 24.4.2017 (zľava sa neuplatňuje na účastnícky poplatok Študent).

Štandard – 162 EUR (predpredaj 145,80 EUR)
Cena zahŕňa vstup na dvojdennú konferenciu od zahájenia konferencie, stravovanie a občerstvenie, vstup na večerný raut, parkovanie.

Workshop – 180 EUR (predpredaj 162 EUR)
Cena zahŕňa vstup na dvojdennú konferenciu vrátane predkonferenčných workshopov a obeda, stravovanie a občerstvenie, vstup na večerný raut, parkovanie.

Študent – 15 EUR
Cena zahŕňa vstup prvý deň konferencie od zahájenia konferencie po technologické prezentácie ArcGEO, občerstvenie, parkovanie.

*Ak je dodacia adresa odlišná od fakturačnej
* Ak ste platcom DPH

 

Vkladanie príspevkov na používateľské prezentácie

Prihláste svoj príspevok a prispejete tým ku spestreniu programu konferencie. Privítame, pokiaľ sa vo svojej prezentácii zameriate predovšetkým na technologickú alebo  používateľskú  stránku uplatnenia ArcGIS. Prostredníctvom 20 minútovej prezentácie sa budete môcť podeliť so svojím zaujímavým riešením a jeho výsledkami a získať odozvu od publika.

Termín uzávierky na vkladanie príspevkov je predĺžený do 14.4.2017.

 

logo_EUROSENSE logo_Geotech logo_Geotronics logo_Telekom
Partneri_konferencie_medialny LOGO_GEOCommunity LOGO_HNonline