Radi by sme Vás oboznámili s prvými informáciami týkajúcimi sa pripravovanej GIS Esri konferencie 2019. Jej hlavnou myšlienkou je tentokrát motto: Mapy – univerzálny jazyk pre všetky organizácie.

V hlavnom bloku konferencie sa okrem iného dozviete o novinkách vo svete ArcGIS a o konceptoch, ktoré Vám umožnia tieto novinky uplatniť pri svojej práci.

Pre GIS profesionálov ako aj pre vývojárov pripravujeme sadu workshopov, ktoré prebehnú v utorok dopoludnia pred samotným zahájením konferencie.

Tešíme sa tiež na prezentácie od Vás, návštevníkov konferencie. Prihláste svoj projekt vyplnením registračného formulára a prispejete tým ku spestreniu programu konferencie. Privítame, pokiaľ sa vo svojej prezentácii zameriate predovšetkým na technologickú alebo používateľskú stránku uplatnenia ArcGIS.

Tohtoročná konferencia sa bude opäť konať v hoteli Partizán v Nízkych Tatrách. Pripravujeme pre Vás akčný sprievodný program.

Večerná GIS párty sa bude konať v Tálskej bašte, kde na Vás bude okrem dobrého jedla a pitia čakať zaujímavý hudobný program.

Naďalej máte možnosť získať voľný vstup na konferenciu v hodnote 180 EUR. Stačí keď na stránke  Subscribe potvrdíte záujem o prijímanie mailov pre obe témy “Novinky Esri / ArcGEO” ako aj “GIS Esri Konferencia”. Zlosovanie sa bude konať v deň začatia predpredaja t.j. 8.4.2019 prostredníctvom live streamu na našej Facebook stránke.

Aktuálne informácie o konferencii ako aj formulár na prihlásenie príspevkov nájdete na  https://www.arcgeo.sk/o-nas/konferencia2019/.